ვებ-გვერდი მუშაობს სატესტო რეჟიმში

ცხელი ხაზი:(0 491) 24 44 64 -მერია / 555 25 94 10 - საკრებულო

მერიის საშტატო ნუსხა

 

 

თერჯოლის მუნიციპალიტეტის მერია  
Nთანამდებობასახელი, გვარიტელეფონის ნომერიელ.ფოსტა 
1მერი     
2მერის პირველი მოადგილე მერის მოვალეობის შემსრულებელილაშა გოგიაშვილი577 94 25 25Lasha.gogiashvili@terjola.gov.ge 
3მერის მოადგილემანუჩარ რობაქიძე599 21 36 37manuchari.robakidze@terjola.gov.ge 
 ადმინისტრაციული და შესყიდვების სამსახური  
4ადმინისტრაციული და შესყიდვების სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიმირზა ქოჩაშვილი577 39 05 60mirza.kochiashvili@terjola.gov.ge 
საქმისწარმოებისა და ადამიანური რესურსების მართვის განყოფილება  
5საქმისწარმოებისა და ადამიანური რესურსების მართვის განყოფილების მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსიმზია ჭანტურიძე514 10 26 26mzia.chanturidze@terjola.gov.ge  
6პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტინინო გაბრიაძე577 57 55 26nino.gabriadze@terjola.gov.ge  
7პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტინინო დოლაკიძე599 22 53 24nino.dolakidze@terjola.gov.ge 
8მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტითამარ ივანაშვილი591 942 626tamar.ivanashvili@terjola.gov.ge 
9მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტილელა ცხადაძე599 55 18 70lela.tskhadadze@terjola.gov.ge  
10მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტიმამუკა არაბიძე555 43 89 74mamuka.arabidze@terjola.gov.ge  
11მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტინინო ლილუაშვილი598 80 09 10nino.liluashvili@terjola.gov.ge  
12მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტიზურაბ გამეზარდაშვილი599 51 08 59z.gamezardashvili@terjola.gov.ge  
შესყიდვების განყოფილება  
13შესყიდვების განყოფილების მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსიზურაბ გოგნაძე577 79 27 79zurabi.gognadze@terjola.gov.ge 
14პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტილია კუპატაძე598 16 65 58lia.kupatadze@terjola.gov.ge  
15მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტიმინდია ლილუაშვილი514 55 65 55mindia.liluashvili@terjola.gov.ge  
16მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტისოსო ჩაფიჩაძე599 86 96 67soso.chapichadze@terjola.gov.ge  
 იურიდიული სამსახური  
17იურიდიული სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიმიხეილ ვერულაშვილი551 448 859mikheil.verulashvili@terjola.gov.ge  
18პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტინათია სახეჩიძე557 221 300natia.sakhechidze@terjola.gov.ge  
19პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიმარეხი ლილუაშვილი593 485 979marekhi.liluashvili@terjola.gov.ge  
20მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი    
 საფინანსო საბიუჯეტო სამსახური  
21საფინანსო- საბიუჯეტო სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიავთანდილ ურიადმყოფელი598789707a.uriadmkopeli@terjola.gov.ge  
 საფინანსო სახაზინო განყოფილება  
22საფინანსო სახაზინო განყოფილების მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსიმარინა გაბეხაძე557 688 892marina.gabekhadze@terjola.gov.ge  
23პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიმერაბ აბეასძე598 378 696merabi.abesadze@terjola.gov.ge  
24მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტირუსუდან ზარნაძე591514837rusudani.zarnadze@terjola.gov.ge  
25მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიმთვარისა ჭანტურიძე514 092 828mtvarisa.chanturidze@terjola.gov.ge  
26მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიმაია კოხოძე599 212 635maia.kokhodze@terjola.gov.ge  
 ბუღალტრული აღრიცხვისა და დაგეგმარების განყოფილება  
27ბუღალტრული აღრიცხვისა და დაგეგმარების განყოფილების მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსიდავით ლილუაშვილი591 323 435davit.liluashvili@terjola.gov.ge  
28პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტილუიზა პატარიძე595 449 862luiza.pataridze@terjola.gov.ge  
29პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიზურაბ ჩხიკვაძე599 189 601zurab.chkhikvadze@terjola.gov.ge 
30მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტისოფო ჯიბლაძე599 801 320sopiko.jibladze@terjola.gov.ge   
31მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიკოტე ცნობილაძე595 024 027kote.tsnobiladze@terjola.gov.ge   
 განათლების,კულტურის სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა სამსახური  
32განათლების,კულტურის, სპორტისა  და ახალგაზრდულ საქმეთა სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღანელი გურამ თურქაძე598 434 988gurami.turkadze@terjola.gov.ge  
33პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტისოფიკო გაბრიაძე551 305 530sopiko.gabriadze@terjola.gov.ge  
34პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტინუნუ მარაქველიძე593 161 623nunu.marakvelidze@terjola.gov.ge  
35მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიშალვა ჩიქობავა595 997 172shalva.chikobava@terjola.gov.ge 
36პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტინინო ბერძულიშვილი595 711 244nino.berdzulishvili@terjola.gov.ge  
სივრცითი მოწყობის,ინფრასტრუქტურისა და არქიტექტურის სამსახური  
37  სივრცითი მოწყობის,ინფრასტრუქტურისა და არქიტექტურის სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელის მ/შგოდერძი თურქაძე555 503 110goderdzi.turkadze@terjola.gov.ge  
 ინფრასტრუქტურული განვითარებისა და კეთილმოწყობის განყოფილება  
38ინფრასტრუქტურული განვითარებისა და კეთილმოწყობის განყოფილების მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსიგელა ცქიფურიშვილი557 593 791gela.tskipurishvili@terjola.gov.ge  
39პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიგოდერძი თურქაძე   
40პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიბადრი აბჟანდაძე591 23 10 50badri.abzhandadze@terjola.gov.ge 
41მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიზაზა მესხი599 390 609zaza.meskhi@terjola.gov.ge 
42მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტინინო ხუჯაძე577 576 996nino.khujadze@terjola.gov.ge  
43პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტიიულონ ჭანტურიძე599 631 434iulon.chanturidze@terjola.gov.ge 
44პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტიკონსტანტინე სირბილაძე599 141 323ko.sirbiladze@terjola.gov.ge 
 სივრცითი მოწყობის და არქიტექტურის განყოფილება  
45სივრცითი მოწყობის და არქიტექტურის განყოფილების მეორადი სტრუქრურული ერთეულის უფროსიამირან სოფრომაძე595 95 65 42amirani.sopromadze@terjola.gov.ge  
46პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიკობა ფორჩხიძე577 958 860koba.pochkhidze@terjola.gov.ge  
47პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიზურაბ მაკარიძე599 512 182  
48მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტისოფიკო სირბილაძე555 568 459sopiko.sirbiladze@terjola.gov.ge  
49მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიპაატა გაბრიჭიძე551 273 529paata.gabrichidze@terjola.gov.ge 
50პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტიგიორგი ჩუბინიძე598 410 042giorgi.chubinidze@terjola.gov.ge  
51პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტირამაზ ლორთქიფანიძე595 981 607  
 სამხედრო აღრიცხვის,გაწვევისა და მობილიზაციის სამსახური  
52სამხედრო აღრიცხვის,გაწვევისა და მობილიზაციის სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიპაატა გოგიაშვილი599 152 078paata.gogiashvili@terjola.gov.ge 
53პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიზურაბ გოგიაშვილი599 402 822zurabi.gogiashvili@terjola.gov.ge  
54პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიმარინა მაკარიძე551 160 106marina.makaridze@terjola.gov.ge  
55მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიბეჟან გოგიაშვილი551 10 28 35bejan.gogiashvili@Terjola.gov.ge 
56მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტივახტანგ კაკოიშვილი599 019 133vakhtang.kakoishvili@Terjola.gov.ge 
57მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიშოთა რობაქიძე551 117 962shota.robakidze@terjola.gov.ge  
58მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიმირზა მაგრაქველიძე598 247 973mirza.magrakvelidze@Terjola.gov.ge 
59პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტივახტანგ იამანიძე599 72 71 66vakhtangi.iamanidze@terjola.gov.ge  
60მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიმიხეილ ბარბაქაძე595 310 901mikheil.barbakadze@Terjola.gov.ge 
61მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიირაკლი ცხადაძე599 110 570irakli.tskhadadze@Terjola.gov.ge 
 ჯანდაცვისა და სოცილურ საკითხთა სამსახური  
62 ჯანდაცვისა და სოციალურ საკითხთა   სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელიდიანა ფოცხვერაშვილი599 761 635d.potskhverashvili@terjola.gov.ge   
63მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიმირანდა თორთლაძე577 947 714miranda.tortladze@terjola.gov.ge  
64მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტითამარ მიხელიძე557 430 850tamari.mikhelidze@terjola.gov.ge  
65მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიშორენა სოფრომაძე599 335 783shorena.sopromadze@terjola.gov.ge  
 ეკონომიკისა და ქონების მართვის სამსახური  
66ეკონომიკისა და ქონების მართვის სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელინუგზარ ფანჩულიძე595 054 624nugzari.panchulidze@terjola.gov.ge  
67პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიგიორგი რობაქიძე598 718 151g.robakidze@terjola.gov.ge 
68პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიგურამ კოხიაშვილი599 101 714gurami.kokhiashvili@terjola.gov.ge  
69მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიაკაკი ქურციკიძე599 154 351akaki.kurtsikidze@terjola.gov.ge 
70მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიმარი კუხალაშვილი599 240 281mari.kukhalashvili@terjola.gov.ge 
71მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიგელა ყიფიანი558 460 229gela.kipiani@terjola.gov.ge  
 ზედამხედველობის სამსახური  
72ზედამხედველობის სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსიარჩილ ქოჩიაშვილი596 74 41 41archil.kochiashvili@terjola.gov.ge  
73პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიალექსანდრე რობაქიძე551 433 277aleksandre.robakidze@terjola.gov.ge  
74მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტი    
75მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტისოსო რობაქიძე596 11 53 22soso.robakidze@terjola.gov.ge  
76მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიჯემალ ისაკაძე598182888jemali.isakadze@terjola.gov.ge 
77პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტილაურა გაბეხაძე595 495 297laura.gabekhadze@terjola.gov.ge  
78პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტი    
79პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალიტი    
 შიდა აუდიტისა და ინსპექტირების სამსახური  
80შიდა აუდიტისა და ინსპექტირების სამსახურის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელის მ/შინგა გეწაძე599445818inga.getsadze@terjola.gov.ge  
81პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიაკაკი რობაქიძე557 537 541akaki.robakidze@terjola.gov.ge 
82მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიქეთევან კეზევაძე598 679 891ketevani.kezevadze@terjola.gov.ge  
83მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიგოჩა ყიფიანი599 888 556gocha.kipiani@terjola.gov.ge 
84მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალიტიინგა გეწაძე599445818  
 შტატგარეშე მოსამსახურეები/ შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებულები  
85მერის თანაშემწეგიორგი ამირანაშვილი599 566 262giorgi.amiranashvili@terjola.gov.ge  
86მერის წარმომადგენელი საკრებულოსა და პარლამენტის მაჟორიტარი დეპუტატის ბიუროშიბიძინა ბუცხრიკიძე592 37 00 88b.butskhrikidze@terjola.gov.ge  
87ქსელის ადმინისტრატორი (აიტი)გოჩა გიორგაძე599 263 286gocha.giorgadze@terjola.gov.ge  
88მდივანინანა მაკარიძე595 449 881nana.makaridze@terjola.gov.ge  
89მდივანიმაკა ასათიანი555 413 146maka.asatiani@terjola.gov.ge 
90მდივანიირინა დოღონაძე571 144 430irine.doronadze@terjola.gov.ge  
91მძღოლიმერაბი ცხადაძე555 232 191  
92მძღოლიმალხაზ ცხადაძე599 537 029  
93ტექნიკური მუშაკიპაატა ვერულაშვილი599 618 840  
94ტექნიკური მუშაკივიტალი ცქიფურიშვილი599 159 901v.tskipurishvili@terjola.gov.ge  
95რეფერენტიმარიამ სოფრომაძე599 43 34 81marina.sopromadze@terjola.gov.ge 
96რეფერენტიმერაბ ბუსკივაძე555 30 61 16merabi.buskivadze@terjola.gov.ge  
97ფოტოგრაფიბორის ქველიძე598 120 240  
ადმინისტრაციულ ერთეულში მერის წარმომადგენლები  
98ქ. თერჯოლის მერის წარმომადგენელიგაიოზ მარუაშვილი555413135gaioz.maruashvili@terjola.gov.ge 
99ქ. თერჯოლის მერის წარმომადგენელის ასისტენტი კონსტანტინე ძოწენიძე577 942 088  
100ქ. თერჯოლის მერის წარმომადგენელის ასისტენტი დავით ქოჩიაშვილი599 225 429  
101ქ. თერჯოლის მერის წარმომადგენელის ასისტენტი ავთანდილ თურქაძე577 652 863  
102სოფ. ეწრის მერის წარმომადგენელიმიხეილ ქამუშაძე599152490mikheil.Kamushadze@terjola.gov.ge 
103სოფ. ეწერში მერის წარმომადგენელის ასისტენტიდავით რობაქიძე599 565 241  
104სოფ. ეწერში მერის წარმომადგენელის ასისტენტიდავით უკლება5  
105სოფ. ძევრში მერის წარმომადგენელიფრიდონ კუტალაძე599 4571 13fridon.kutadze@terjola.gov.ge 
106სოფ. ძევრში მერის წარმომადგენელის ასისტენტიდიმიტრი აბჟანდაძე599 307 520  
107სოფ. ძევრში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი ილია სოფრომაძე591 313 399  
108სოფ. ახალთერჯოლაში მერის წარმომადგენელიბესიკ ცხადაძე591 27 52 57besik.tskhadadze@terjola.gov.ge 
109სოფ. ახალთერჯოლაში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი ნესტან წერეთელი598 903 498  
110სოფ. ახალთერჯოლაში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი ბესიკ ცხადაძე555 231 851  
111სოფ. ჩხარში მერის წარმომადგენელივასილ ფანჩულიძე595 27 56 70vasil.phanchulidze@terjola.gov.ge 
112სოფ. ჩხარში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი გოჩა ზარნაძე558 567 790  
113სოფ. ჩხარში მერის წარმომადგენელის ასისტენტიდავით ბუცხრიკიძე599 163 537  
114სოფ. სიქთარვაში მერის წარმომადგენელიგიზო ხანიაშვილი555 76 56 06gizo.khaniashvili@terjola.gov.ge 
115სოფ. სიქთარვაში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი დავით გამეზარდაშვილი577 941 668  
116სოფ. სიქთარვაში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი    
117სოფ,ბარდუბანში მერის წარმომადგენელიმურად ვერულაშვილი558434141Murad.Verulashvili@terjola.gov.ge 
118სოფ, ბარდუბანში მერის წარმომადგენელის ასისტენტირომან ბარდაველიძე595 303 156  
119სოფ, ბარდუბანში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი მინდია კლიდიაშვილი577 947 941  
120სოფ. ქვ.სიმონეთში მერის წარმომადგენელისოლომონ დათუაძე598 78 92 56solomon.datuadze@terjola.gov.ge 
121სოფ. ქვ.სიმონეთში მერის წარმომადგენელისასისტენტიტარიელ ცერცვაძე595 201 240  
122სოფ. ქვ.სიმონეთში მერის წარმომადგენელისასისტენტი გიორგი ნიკოლაძე577948019  
123სოფ.რუფოთში მერის წარმომადგენელიირაკლი ცქიფურიშვილი598 527 288irakli.tskiphurishvili@terjola.gov.ge 
124სოფ.რუფოთში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი პირველი კატეგორიის ივანე ნიკოლაძე599417622  
125სოფ.რუფოთში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი დავით ვარდოსანიძე577 944 885  
126სოფ.ზედა სიმონეთში მერის წარმომადგენელიზვიად ბაზაძე595 41 54 97zviad.bazadze@terjola.gov.ge 
127სოფ. ზედა სიმონეთში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი დავით თორთლაძე577 947 848  
128სოფ. ზედა სიმონეთში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი შორენა გვენეტაძე577959856  
129სოფ. თუზში მერის წარმომადგენელიმამუკა გოგბერაშვილი577 95 20 07mamuka.gogoberashvili@terjola.gov.ge 
130სოფ. თუზში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი სერგო ჯიხვაშვილი591 708 286  
131სოფ. თუზში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი ოლღა შეიზაშვილი599 358 039  
132სოფ. ღვანკითში მერის წარმომადგენელიტრიელ კუბლაშვილი555 42 49 08tariel.kublashvili@terjola.gov.ge 
133სოფ. ღვანკითში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი სევერიონ კოვზირიძე599 624 055  
134სოფ. ღვანკითში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი რეზო დადუნაშვილი599 125 128  
135სოფ. კვახჭირში მერის წარმომადგენელირომან მამრიკიშვილი595008857roman.mamrikashvili@terjola.gov.ge 
136სოფ. კვახჭირში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი თამარ ლომთაძე599 424 131  
137სოფ. კვახჭირში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი ალექსანდრე ყუბანეიშვილი591 346 846  
138სოფ. ალისუბანში მერის წარმომადგენელიიაგო აბჟანდაძე598 544 766iago.abzhanadze@terjola.gov.ge 
139სოფ. ალისუბანში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი ალეკო მუჯირი598204730  
140სოფ. ალისუბანში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი ეკა ხუჯაძე599 924 353  
141სოფ. საზანოში მერის წარმომადგენელიდავით გოგბერაშვილი598322082davit.gogberashvili@terjola.gov.ge 
142სოფ. ზედა საზანოში მერის წარმომადგენელის ასისტენტიმერაბი ჩუბინიძე558 211 131  
143სოფ. ზედა საზანოში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი თამთა ცქიფურიშვილი551 535 007  
144სოფ. ნახშირღელეში მერის წარმომადგენელიმაია გაბიძაშვილი555 025 309maia.gabidzashvili@terjola.gov.ge 
145სოფ. ნახშირღელეში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი ოლეგი ფანჩულიძე579112268  
146სოფ. ნახშირღელეში მერის წარმომადგენელის ასისტენტიზურაბი ლომთაძე   
147სოფ. ჭოგნარში  მერის წარმომადგენელიმამუკა ბერეკაშვილი mamuka.berekashvili@terjola.gov.ge 
148სოფ. ჭოგნარში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი ნესტან სვინტრაძე593 422 286  
149სოფ. ჭოგნარში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი იამზე ტყეშელაშვილი593 728 617  
150სოფ. გოდოგანში მერის წარმომადგენელიგურამ ცირეკიძე595 10 44 60guram.tsirekidze@terjola.gov.ge 
151სოფ. გოდოგანში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი ნათია ხარაბაძე599 462 264  
152სოფ. გოდოგანში მერის წარმომადგენელის ასისტენტიემზარ ჭიჭინაძე599 027 690  
153სოფ. გოგნში მერის წარმომადგენელიდავით რობაქიძე59882 58 75davit.robakidze@terjola.gov.ge 
154სოფ.გოგნში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი მურად ჭანტურიძე595 716 426  
155სოფ.გოგნში მერის წარმომადგენელის ასისტენტი მარინა ისაკაძე599 12 16 61  
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
გააზიარე